Galopp |
AUS Kyneton |
05/09 04:00 |
Lopp 3 - Kyneton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Addington E |
05/09 03:59 |
Lopp 5 - Addington Extra v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 03:55 |
Spartak Abalmaz v Oleksandr V Kovalchuk
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF W75 - Luan |
05/09 03:55 |
Kyoka Okamura v Jiaqi Wang
|
|
3-6,4-6
|
|
Galopp |
AUS Grafton |
05/09 03:55 |
Lopp 4 - Grafton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Ipswich |
05/09 03:52 |
Lopp 9 - Ipswich v
|
|
View
|
|
Beach Volleyboll |
Beach Pro Tour - Pingtan |
05/09 03:50 |
Lyu/Xieraili v Day/Katriel
|
|
1-2
|
|
Beach Volleyboll |
Beach Pro Tour - Pingtan |
05/09 03:50 |
Danang/Yosi v Feng/Zhou
|
|
View
|
|
Galopp |
JPN Sonoda |
05/09 03:50 |
Lopp 7 - Sonoda v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Wanganui |
05/09 03:50 |
Lopp 10 - Wanganui v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Shepparton |
05/09 03:47 |
Lopp 11 - Shepparton v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W75 - Luan |
05/09 03:45 |
Viktoria Morvayova v Haley Giavara
|
|
5-7,6-3,6-4
|
|
Greyhound |
AUS Mount Gambi |
05/09 03:44 |
Lopp 7 - Mount Gambier v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Warwick |
05/09 03:42 |
Lopp 5 - Warwick v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Casino |
05/09 03:39 |
Lopp 9 - Casino v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Addington E |
05/09 03:38 |
Lopp 5 - Addington Extra v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Newcastle |
05/09 03:35 |
Lopp 4 - Newcastle v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 03:35 |
Hryhorii Kulishov v Oleksii Shyndel
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/09 03:35 |
Wojciech Iwasyszyn v Kacper Slawinski
|
|
3-1
|
|
Galopp |
AUS Wyong |
05/09 03:35 |
Lopp 7 - Wyong v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Ipswich |
05/09 03:32 |
Lopp 9 - Ipswich v
|
|
View
|
|
Volleyboll |
Ryssland - Liga Pro |
05/09 03:30 |
Uragan-pro v Berkut-pro
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/09 03:30 |
Cezary Krawczyk v Lukasz Buklat
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
05/09 03:30 |
Milan Kolar v Milan Smrcek
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
05/09 03:30 |
Radim Pavelka v Jiri Plachy
|
|
3-0
|
|
Galopp |
JPN Kasamatsu |
05/09 03:30 |
Lopp 10 - Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Kyneton |
05/09 03:30 |
Lopp 3 - Kyneton v
|
|
View
|
|
Fotboll |
USA - NISA |
05/09 03:30 |
Capo FC v LA Force
|
|
1-2
|
|
Greyhound |
AUS Shepparton |
05/09 03:27 |
Lopp 11 - Shepparton v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 03:25 |
Serhii Chelpanov v Dmytro Rehotun
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF W75 - Fukuoka |
05/09 03:25 |
Su Jeong Jang v Zarina Diyas
|
|
6-4,6-4
|
|
Tennis |
ITF W75 - Fukuoka |
05/09 03:25 |
Arina Rodionova v Mei Yamaguchi
|
|
6-3,6-1
|
|
Greyhound |
AUS Mount Gambi |
05/09 03:24 |
Lopp 7 - Mount Gambier v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Addington E |
05/09 03:21 |
Lopp 5 - Addington Extra v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W75 - Fukuoka |
05/09 03:20 |
Carol Zhao v Miho Kuramochi
|
|
6-2,7-5
|
|
Greyhound |
AUS Casino |
05/09 03:19 |
Lopp 9 - Casino v
|
|
View
|
|
Fotboll |
Mexiko - Liga MX |
05/09 03:16 |
Pachuca v Club America
|
|
1-1
|
|
Galopp |
JPN Sonoda |
05/09 03:15 |
Lopp 7 - Sonoda v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W75 - Fukuoka |
05/09 03:15 |
Kimberly Birrell v En Shuo Liang
|
|
6-4,7-6
|
|
Tennis |
ITF M15 - Villahermosa - Herrdubbel |
05/09 03:15 |
Gomez/Magadan v Hernandez/P Mendez
|
|
6-7,7-6,6-10
|
|
Greyhound |
AUS Ipswich |
05/09 03:13 |
Lopp 9 - Ipswich v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Wanganui |
05/09 03:11 |
Lopp 10 - Wanganui v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/09 03:10 |
Jakub Grzegorczyk v Michal Skorski
|
|
0-3
|
|
Greyhound |
AUS Shepparton |
05/09 03:08 |
Lopp 11 - Shepparton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Mount Gambi |
05/09 03:05 |
Lopp 7 - Mount Gambier v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 03:05 |
Andrii Homylko v Serhii Chuliukov
|
|
2-3
|
|
Galopp |
AUS Warwick |
05/09 03:04 |
Lopp 5 - Warwick v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
05/09 03:00 |
Ladislav Havel 1956 v Yurii Holovatiuk
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
05/09 03:00 |
Vlastimil Pecka v Vladimir Cermak
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/09 03:00 |
Dariusz Zoladek v Jakub Caban
|
|
0-3
|
|
Beach Volleyboll |
Beach Pro Tour - Pingtan |
05/09 03:00 |
Li/Yuan v Jawo/Pa Alieu
|
|
2-0
|
|
Beach Volleyboll |
Beach Pro Tour - Pingtan |
05/09 03:00 |
J.Q. Liu/Du v Zhu/Hong
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger Wuxi - Herrdubbel |
05/09 03:00 |
Nam/Niklas-Salminen v Jasika/McCabe
|
|
6-3,3-6,12-10
|
|
Tennis |
UTR Pro - Urayasu |
05/09 03:00 |
Kazuki Saito v Seiya Nakanishi
|
|
4-6,2-6
|
|
Tennis |
UTR Pro - Urayasu |
05/09 03:00 |
Yusuke Yoshikawa v Hamish Bartos
|
|
6-3,5-2
|
|
Greyhound |
AUS Addington E |
05/09 03:00 |
Lopp 5 - Addington Extra v
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger Wuxi |
05/09 03:00 |
Tung-Lin Wu v Moez Echargui
|
|
6-2,6-4
|
|
Tennis |
Challenger Wuxi |
05/09 03:00 |
Max Purcell v Egor Gerasimov
|
|
4-6,3-6
|
|
Tennis |
UTR Pro - Urayasu |
05/09 03:00 |
Nicholas Jovanovski v Haruki Katsushima
|
|
2-6,1-6
|
|
Galopp |
AUS Kyneton |
05/09 03:00 |
Lopp 3 - Kyneton v
|
|
View
|
|
Galopp |
JPN Kasamatsu |
05/09 02:55 |
Lopp 10 - Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 02:55 |
Maksym Tytskyi v Oleksandr V Kovalchuk
|
|
3-1
|
|
Galopp |
AUS Newcastle |
05/09 02:55 |
Lopp 4 - Newcastle v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Wyong |
05/09 02:55 |
Lopp 7 - Wyong v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Casino |
05/09 02:52 |
Lopp 9 - Casino v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/09 02:50 |
Mateusz Trela v Bartlomiej Wisniewski
|
|
1-3
|
|
Greyhound |
AUS Ipswich |
05/09 02:49 |
Lopp 9 - Ipswich v
|
|
View
|
|
Galopp |
Delta Downs |
05/09 02:45 |
Lopp 2 - Delta Downs v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Shepparton |
05/09 02:44 |
Lopp 11 - Shepparton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Addington |
05/09 02:44 |
Lopp 3 - Addington v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Mount Gambi |
05/09 02:41 |
Lopp 7 - Mount Gambier v
|
|
View
|
|
Galopp |
JPN Sonoda |
05/09 02:40 |
Lopp 7 - Sonoda v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Grafton |
05/09 02:40 |
Lopp 4 - Grafton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Casino |
05/09 02:37 |
Lopp 9 - Casino v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/09 02:35 |
Sanjay Jain v Dahua Song
|
|
1-3
|
|
Baseball |
Mexico - LMB |
05/09 02:35 |
Caliente de Durango v Tijuana
|
|
7-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 02:35 |
Dmytro Mishchenko v Oleksii Shyndel
|
|
3-2
|
|
Galopp |
AUS Wanganui |
05/09 02:32 |
Lopp 10 - Wanganui v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/09 02:30 |
Jakub Caban v Cezary Krawczyk
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
05/09 02:30 |
Vlastimil Pecka v Vladimir Cermak
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
05/09 02:30 |
Milan Smrcek v Milan Kolar
|
|
2-3
|
|
Fotboll |
Costa Rica - Primera Division |
05/09 02:30 |
Herediano v Puntarenas
|
|
3-0
|
|
Fotboll |
USA - US Open Cup |
05/09 02:30 |
Las Vegas Lights FC v Los Angeles FC
|
|
1-3
|
|
Fotboll |
USA - US Open Cup |
05/09 02:30 |
Seattle Sounders v Louisville City FC
|
|
7-6
|
|
Greyhound |
AUS Ipswich |
05/09 02:29 |
Lopp 9 - Ipswich v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Warwick |
05/09 02:27 |
Lopp 5 - Warwick v
|
|
View
|
|
Galopp |
JPN Kasamatsu |
05/09 02:25 |
Lopp 10 - Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/09 02:25 |
Dmytro Rehotun v Oleksandr Mishchenko
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/09 02:25 |
Michal Skorski v Wojciech Iwasyszyn
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF M15 - Villahermosa - Herrdubbel |
05/09 02:25 |
Chappell/Pearson v Nakamura/Vishnick
|
|
6-2,6-3
|
|
Greyhound |
AUS Addington |
05/09 02:24 |
Lopp 3 - Addington v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Shepparton |
05/09 02:24 |
Lopp 11 - Shepparton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Mount Gambi |
05/09 02:21 |
Lopp 7 - Mount Gambier v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Newcastle |
05/09 02:20 |
Lopp 4 - Newcastle v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Wyong |
05/09 02:20 |
Lopp 7 - Wyong v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Casino |
05/09 02:17 |
Lopp 9 - Casino v
|
|
View
|
|
Galopp |
Delta Downs |
05/09 02:15 |
Lopp 2 - Delta Downs v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Ipswich |
05/09 02:13 |
Lopp 9 - Ipswich v
|
|
View
|
|
Beach Volleyboll |
Beach Pro Tour - Pingtan |
05/09 02:10 |
Fiedler/Teege v Bulgacs/Berzins
|
|
1-2
|
|
Galopp |
JPN Sonoda |
05/09 02:10 |
Lopp 7 - Sonoda v
|
|
View
|
|