Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:45 |
England (Sebastian) Esports v Portugal (Spiderman) Esports
|
|
2-4
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:45 |
France (Janis) Esports v Spain (Arthur) Esports
|
|
2-4
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/17 13:45 |
Filip Kociuba v Adam Gdula
|
|
3-0
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:45 |
A.Madrid (Cleo) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports
|
|
2-1
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:45 |
AC Milan (Adriano) Esports v PSG (Lucas) Esports
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/17 13:45 |
Filip Nemec v Matej Fausek
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:45 |
Ondrej Karpisek v Oleh Plyska
|
|
1-3
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:45 |
Arsenal (Furious) Esports v Dortmund (Socrates) Esports
|
|
4-5
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:45 |
Barcelona (Raul) Esports v Lazio (David) Esports
|
|
4-4
|
|
Galopp |
AUS Happy Valle |
04/17 13:45 |
Lopp 8 - Happy Valley v
|
|
View
|
|
Basket |
Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04/17 13:44 |
CLE Cavaliers (THA KID) Esports v PHX Suns (JABZ) Esports
|
|
74-76
|
|
Greyhound |
Sunderland |
04/17 13:44 |
Sunderland (lopp 1) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Kilkenny |
04/17 13:42 |
Kilkenny (lopp 10) v
|
|
View
|
|
Fotboll |
Egypten - Second Division B |
04/17 13:40 |
Talayie Alaistul v Al Majd
|
|
1-0
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:40 |
Sevilla (Gabiigol) Esports v AC Milan (Gaga) Esports
|
|
0-3
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:40 |
Inter (Zyen) Esports v Benfica (Hermanito) Esports
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/17 13:40 |
Krzysztof Wloczko v Radoslaw Chrzescian
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/17 13:40 |
Petr David v Piotr Chodorski
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:40 |
Vasily Kondratenko v Dmytro Khairov
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF W35 - Hammamet |
04/17 13:40 |
Elena Korokozidi v Gloria Ceschi
|
|
5-7,4-6
|
|
Tennis |
ITF W15 - Telde - Damdubbel |
04/17 13:40 |
Van Den Broek/Van Emst v Ivanova/Pirtac
|
|
6-3,6-3
|
|
Galopp |
Cheltenham |
04/17 13:40 |
Cheltenham (lopp 2) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Newcastle |
04/17 13:37 |
Newcastle (lopp 1) v
|
|
View
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:36 |
Real Madrid (labotryas) Esports v PSG (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-2
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:36 |
Man City (Upcake22) Esports v Barcelona (sane4ek8) Esports
|
|
1-1
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/17 13:35 |
Gracjan Rokita v Fabian Sikora
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:35 |
Volodymyr Kuzmych v Volodymyr Kaidakov
|
|
3-2
|
|
Galopp |
Vaal (SA) |
04/17 13:35 |
Vaal (SA) (lopp 5) v
|
|
View
|
|
Badminton |
Slovak Open Women Qual |
04/17 13:35 |
Kinga Stokfisz v Lea Kyselicova
|
|
View
|
|
Badminton |
Slovak Open Women Qual |
04/17 13:35 |
Purva Barve v Francesca Clark
|
|
2-0
|
|
E-sport |
R6 - Asia League |
04/17 13:35 |
Gelida Esports v Knock Knock
|
|
0-0
|
|
Basket |
Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04/17 13:34 |
CLE Cavaliers (DIMES) Esports v PHX Suns (VEX) Esports
|
|
81-71
|
|
Greyhound |
Harlow |
04/17 13:32 |
Harlow (lopp 10) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Mandurah |
04/17 13:32 |
Lopp 8 - Mandurah v
|
|
View
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:30 |
France (Janis) Esports v Portugal (Spiderman) Esports
|
|
3-3
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:30 |
Italy (VanGogh) Esports v Spain (Arthur) Esports
|
|
2-2
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:30 |
A.Madrid (Jack) Esports v Barcelona (Seagal) Esports
|
|
3-1
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:30 |
Girona (Cruise) Esports v A.Bilbao (Pontiac) Esports
|
|
4-2
|
|
Cricket |
Cricket Matches |
04/17 13:30 |
Grigny Vipers v Paris Knight Riders
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
04/17 13:30 |
Jiri Pechacek v Ales Krejci
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
04/17 13:30 |
Vitezslav Sochurek v Petr Serak
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
04/17 13:30 |
Vladimir Kubat v Pavel Sprynar
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjeckien - Liga Pro |
04/17 13:30 |
Josef Toth v Jiri Motak
|
|
1-3
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:30 |
A.Madrid (Cleo) Esports v AC Milan (Adriano) Esports
|
|
1-1
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:30 |
Barcelona (MisterX) Esports v PSG (Lucas) Esports
|
|
2-4
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/17 13:30 |
Michal Minda v Aleksander Lilien
|
|
2-3
|
|
Fotboll |
Iran - Div 2 |
04/17 13:30 |
Shahrdari Mahshahr v Shohada Babolsar
|
|
1-0
|
|
Fotboll |
Cypern - Cup - Damer |
04/17 13:30 |
Aris Limassol damer v Lefkothea Latisa Women
|
|
2-1
|
|
Fotboll |
Botswana - Premier League |
04/17 13:30 |
BDF XI v Jwaneng Galaxy FC
|
|
1-2
|
|
Fotboll |
Egypten - Division 2 |
04/17 13:30 |
Aswan FC v Nogoom FC
|
|
3-0
|
|
Fotboll |
Egypten - Second Division B |
04/17 13:30 |
El Mansoura v Al Kazazin
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
04/17 13:30 |
Kilian Tormos v Milo De Boer
|
|
2-3
|
|
Fotboll |
Egypten - Second Division B |
04/17 13:30 |
Delphi SC v Alexandria Petroleum
|
|
0-0
|
|
Fotboll |
Egypten - Second Division B |
04/17 13:30 |
El Olympi v El Hammam
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:30 |
Andrii Vasylets v Andrii Lushchyk
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF W75 - Chiasso |
04/17 13:30 |
Lois Boisson v Fiona Ganz
|
|
6-1,6-4
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:30 |
Yurii Urezchenko v Serhii Honcharenko
|
|
1-3
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:30 |
Lazio (David) Esports v FC Porto (Mars) Esports
|
|
3-3
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:30 |
Barcelona (Raul) Esports v Dortmund (Socrates) Esports
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF - W15 - Monastir |
04/17 13:30 |
Paris Corley v Lara Pfeifer
|
|
4-6,4-6
|
|
Tennis |
ITF M25 - Hammamet - Herrdubbel |
04/17 13:30 |
Drayton/Knippling v Giacomini/Juszczak
|
|
1-6,4-6
|
|
Tennis |
WTA Oeiras - Damdubbel |
04/17 13:30 |
Kolodziejova/Siskova v Kolb/Kolb
|
|
6-1,6-2
|
|
Fotboll |
Egypten - Division 2 |
04/17 13:30 |
Abo Qir Semad v Al Nasr Taaden
|
|
3-1
|
|
Fotboll |
Egypten - Division 2 |
04/17 13:30 |
Misr Lel Makasa v Gomhoryet Shebin
|
|
1-3
|
|
Fotboll |
Egypten - Division 2 |
04/17 13:30 |
Dekernes v Makadi FC
|
|
3-1
|
|
Fotboll |
Egypten - Division 2 |
04/17 13:30 |
Telecom Egypt v Asyut Petroleum
|
|
0-0
|
|
Greyhound |
Hove |
04/17 13:29 |
Hove (lopp 1) v
|
|
View
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:28 |
AC Milan (nikkitta) Esports v Juventus (Koftovsky) Esports
|
|
0-2
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:28 |
Inter Milan (Arcos) Esports v Roma (Senior) Esports
|
|
3-1
|
|
Galopp |
Marseille-Borel |
04/17 13:27 |
Marseille-Borely (lopp 8) v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/17 13:25 |
Kayque Valois v Blazej Warpas
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:25 |
Vitalii Khamurda v Kostiantyn Hrynenko
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/17 13:25 |
Adam Kosacky v Vaclav Hejda Jr
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/17 13:25 |
Mykola Kulynych v Oleh Martynenko
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Azay-le-Rideau MD |
04/17 13:25 |
Hudd/Wendelken v Harper/Romano
|
|
4-6,7-6,11-13
|
|
Tennis |
ITF W75 - Koper |
04/17 13:25 |
Miriam Bulgaru v Cristina Dinu
|
|
5-7,6-4,6-4
|
|
Galopp |
Newmarket |
04/17 13:25 |
Newmarket (lopp 1) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W15 Shymkent - Damdubbel |
04/17 13:25 |
Arystanbekova/Kenzhibayeva v Amankeldi/Aubakirova
|
|
6-3,6-3
|
|
Badminton |
Slovak Open Women Qual |
04/17 13:25 |
Sanja Peric v Sofia Slosiarikova
|
|
View
|
|
Badminton |
Slovak Open Women Qual |
04/17 13:25 |
Olivia Kadlecova v Anastasiia Volkova
|
|
1-2
|
|
Tennis |
WTA Oeiras - Damdubbel |
04/17 13:25 |
Knutson/Sebov v Kumkhum/Plipuech
|
|
6-7,2-6
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:24 |
Man City (Upcake22) Esports v Real Madrid (labotryas) Esports
|
|
1-0
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:24 |
Barcelona (sane4ek8) Esports v PSG (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-2
|
|
Basket |
Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04/17 13:24 |
MIL Bucks (TD24) Esports v MEM Grizzlies (KJMR) Esports
|
|
59-49
|
|
Greyhound |
Sunderland |
04/17 13:24 |
Sunderland (lopp 1) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Kilkenny |
04/17 13:22 |
Kilkenny (lopp 10) v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/17 13:20 |
Maciej Podsiadlo v Artur Daniel
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Världscupen |
04/17 13:20 |
Yun-Ju Lin v Sora Matsushima
|
|
4-0
|
|
Greyhound |
AUS Richmond |
04/17 13:20 |
Lopp 12 - Richmond v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
VM - Damer |
04/17 13:20 |
Nina Mittelham v Sofia Polcanova
|
|
2-2
|
|
Greyhound |
Newcastle |
04/17 13:17 |
Newcastle (lopp 1) v
|
|
View
|
|
Galopp |
Beverley |
04/17 13:17 |
Beverley (lopp 7) v
|
|
View
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:16 |
Roma (Senior) Esports v Napoli (lion) Esports
|
|
1-2
|
|
Fotboll |
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
04/17 13:16 |
Juventus (Koftovsky) Esports v Inter Milan (Arcos) Esports
|
|
1-3
|
|
Volleyboll |
Russia Vyscha League B |
04/17 13:15 |
Dynamo-MGTU Maykop v VK Grozny
|
|
0-3
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:15 |
A.Madrid (Jack) Esports v A.Bilbao (Pontiac) Esports
|
|
3-4
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:15 |
Italy (VanGogh) Esports v England (Sebastian) Esports
|
|
5-7
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:15 |
Portugal (Spiderman) Esports v Spain (Arthur) Esports
|
|
3-4
|
|
Fotboll |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 13:15 |
Real Madrid (Dennis) Esports v Barcelona (Seagal) Esports
|
|
0-1
|
|
Fotboll |
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04/17 13:15 |
PSG (Lucas) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports
|
|
2-2
|
|