09/11 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovec damer
v
Proton Saratov damer
|
L |
0-3
|
09/10 16:00 |
- |
Dynamo Kazan damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-0
|
09/08 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovec damer
v
Samrau UGNTU Ufa damer
|
L |
1-3
|
09/06 12:00 |
- |
Nizhny Novgorod damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-1
|
10/23 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Dynamo Krasnodar damer
|
L |
2-3
|
10/22 14:30 |
- |
Proton Saratov damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
W |
0-3
|
10/21 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-0
|
09/19 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Proton Saratov damer
|
L |
2-3
|
09/18 10:00 |
- |
Dynamo Kazan damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
W |
0-3
|
09/17 11:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Ufimochka damer
|
W |
3-0
|
09/16 11:00 |
- |
Severyanka Cherepovec 2 damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
W |
0-3
|
09/14 13:30 |
- |
Nizhny Novgorod damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
L |
3-1
|
09/13 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Proton Saratov damer
|
L |
0-3
|
09/12 16:00 |
- |
Dinamo Kazan damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
L |
3-0
|
09/10 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Ufimochka Ugntu damer
|
W |
3-0
|
09/09 14:00 |
- |
Impuls Volgodonsk Damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
W |
0-3
|
09/08 14:00 |
- |
Dynamo Krasnodar damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
W |
2-3
|
09/22 09:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Zarechye Odintsovo damer
|
L |
0-3
|
09/21 14:00 |
- |
Uralochka-NTMK damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
L |
3-2
|
09/19 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Tyumen damer
|
W |
3-1
|
09/18 12:00 |
- |
Uralochka UrGEU damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
W |
2-3
|
09/17 12:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-0
|
11/04 10:00 |
- |
Yenisey Krasnoyarsk damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-2
|
11/03 08:00 |
- |
Severyanka Cherepovec damer
v
Dynamo Krasnodar damer
|
L |
0-3
|
11/02 09:00 |
- |
Uralochka-NTMK damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-2
|
10/20 08:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Zarechye Odintsovo damer
|
L |
2-3
|
10/19 11:00 |
- |
Yenisey Krasnoyarsk damer
v
Severyanka Cherepovets damer
|
L |
3-0
|
10/18 09:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
YuZGU Atom damer
|
W |
3-1
|
10/16 10:00 |
- |
Minchanka Minsk damer
v
Severyanka Cherepovec damer
|
L |
3-2
|
09/29 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovets damer
v
Zarechye Odin. damer
|
L |
0-3
|