ITF W100 - Les Franqueses - Damdubbel |
10/24 14:00 |
26 |
Rus/Zidansek
v
B Ribera/Papamichail
|
Walkover
|
|
WTA Parma - Damdubbel |
10/01 14:00 |
29 |
Detiuc/Kolodziejova
v
Rus/Zidansek
|
1-6,6-3,10-8
|
|
WTA Parma - Damdubbel |
10/01 08:30 |
28 |
Rus/Zidansek
v
Martins/Parrizas-Diaz
|
6-4,6-3
|
|
WTA Parma - Damdubbel |
09/29 13:45 |
27 |
Rus/Zidansek
v
Babos/Kulikov
|
6-4,6-3
|
|
WTA Parma - Damdubbel |
09/26 14:30 |
26 |
Rus/Zidansek
v
Cocciaretto/Paoletti
|
6-0,6-4
|
|
French Open - Damer - Damdubbel |
06/05 10:15 |
25 |
Jurak/Klepac
v
Rus/Zidansek
|
7-6,6-4
|
|
French Open - Damer - Damdubbel |
06/02 12:55 |
24 |
Rus/Zidansek
v
Lister/Peterson
|
6-3,6-0
|
|
WTA Bogota - Damdubbel |
04/08 21:00 |
27 |
Rus/Zidansek
v
Bolsova/Sharma
|
6-2,1-6,6-10
|
|
WTA Bogota - Damdubbel |
04/06 20:05 |
26 |
Rus/Zidansek
v
Routliffe/Tomova
|
1-6,6-4,11-9
|
|
WTA Monterrey - Damdubbel |
03/16 21:25 |
26 |
Rus/Zidansek
v
Minnen/Neel
|
2-6,2-6
|
|
Australian Open - Damer - Damdubbel |
02/13 00:00 |
25 |
Rus/Zidansek
v
Pera/Van Der Hoek
|
4-6,4-6
|
|
Australian Open - Damer - Damdubbel |
02/11 06:55 |
24 |
Rus/Zidansek
v
Riske/Tomljanovic
|
6-1,6-7,7-5
|
|
WTA Yarra Valley Classic - Damdubbel |
02/02 06:45 |
26 |
Rus/Zidansek
v
Kalinskaya/Kuzmova
|
5-7,6-4,8-10
|
|
WTA Yarra Valley Classic - Damdubbel |
02/01 07:00 |
25 |
Rus/Zidansek
v
Mitu/Olaru
|
6-3,6-4
|
|
WTA - Abu Dhabi - Damdubbel |
01/11 10:30 |
27 |
Rus/Zidansek
v
Kenin/Tomljanovic
|
4-6,4-6
|
|
WTA - Abu Dhabi - Damdubbel |
01/09 07:30 |
- |
Flipkens/Mladenovic
v
Rus/Zidansek
|
View
|
|
WTA - Abu Dhabi - Damdubbel |
01/09 07:20 |
26 |
Paolini/Trevisan
v
Rus/Zidansek
|
6-7,3-6
|
|
WTA - Abu Dhabi - Damdubbel |
01/08 12:20 |
25 |
Kalashnikova/Santamaria
v
Rus/Zidansek
|
5-7,1-6
|
|
WTA Linz - Damdubbel |
11/15 11:30 |
29 |
Hradecka/Siniakova
v
Rus/Zidansek
|
3-6,4-6
|
|
WTA Linz - Damdubbel |
11/14 18:15 |
28 |
Rus/Zidansek
v
Dabrowski/Zvonareva
|
7-6,4-6,10-6
|
|
WTA Linz - Damdubbel |
11/11 16:30 |
27 |
Eikeri/Sizikova
v
Rus/Zidansek
|
3-6,0-6
|
|
WTA Linz - Damdubbel |
11/09 11:30 |
26 |
Paar/Wachaczyk
v
Rus/Zidansek
|
4-6,2-6
|
|
WTA Prag - Damdubbel |
08/14 13:05 |
28 |
Rus/Zidansek
v
Hradecka/Pliskova
|
3-6,6-3,4-10
|
|
WTA Prag - Damdubbel |
08/14 11:30 |
- |
Rus/Zidansek
v
Hradecka/Pliskova
|
3-6,6-3,0-0
|
|
WTA Prag - Damdubbel |
08/13 15:30 |
27 |
Van Der Hoek/Wickmayer
v
Rus/Zidansek
|
4-6,2-6
|
|
WTA Prag - Damdubbel |
08/12 13:00 |
26 |
Rus/Zidansek
v
Perez/Sanders
|
6-3,6-2
|
|
WTA Palermo - Damdubbel |
08/09 15:00 |
29 |
Cocciaretto/Trevisan
v
Rus/Zidansek
|
5-7,5-7
|
|
WTA Palermo - Damdubbel |
08/07 14:00 |
28 |
Minnen/Van Uytvanck
v
Rus/Zidansek
|
6-1,6-7,11-13
|
|
WTA Palermo - Damdubbel |
08/06 14:00 |
27 |
Gatto Monticone/Paolini
v
Rus/Zidansek
|
5-7,1-6
|
|
WTA Palermo - Damdubbel |
08/05 14:00 |
26 |
Rus/Zidansek
v
Olaru/Yastremska
|
7-5,4-6,10-8
|
|