Date | R | Hemma v Borta | - |
11/03 09:50 |
28 |
Christopher Heyman v Yannick Mertens
|
6-7,6-3,2-6
|
11/02 08:00 |
27 |
Yannick Jankovits v Hugo Voljacques
|
6-2,6-3
|
10/31 14:20 |
25 |
Volodymyr Uzhylovskyi v Alexis Canter
|
1-6,4-6
|
10/31 09:25 |
25 |
Hugo Voljacques v Luca Margaroli
|
6-1,6-2
|
10/30 09:15 |
54 |
Vladyslav Orlov v Edan Bakshi
|
6-0,6-1
|
10/30 08:00 |
54 |
Constantin B Kouzmine v Yair Gal
|
6-1,6-0
|
10/30 08:00 |
54 |
Sean Hodkin v Nir Vodavoz
|
6-7,6-7
|
10/30 08:00 |
54 |
Yannai Barkai v Emmanuel Luria
|
4-6,6-4,6-2
|
10/29 09:55 |
54 |
Alexander Day v Lior Goldenberg
|
6-4,6-2
|
10/29 07:00 |
54 |
Constantin Bittoun Kouzmine v Uri Vodavoz
|
6-1,6-1
|
10/29 07:00 |
54 |
Edan Bakshi v Yaron Guberman
|
2-6,6-2,6-1
|
10/29 07:00 |
54 |
Roee Benya v Thomas Colautti
|
1-6,4-6
|
10/29 07:00 |
54 |
Alexis Canter v Francisco Vittar
|
6-2,6-2
|
10/28 06:00 |
54 |
Alexis Canter v Eitan Dray
|
6-3,6-2
|
10/28 06:00 |
54 |
Omer Yeshaya v Ran Amar
|
2-6,6-7
|
10/28 06:00 |
54 |
Nikolay Kolobaev v Roee Benya
|
Walkover
|
10/28 06:00 |
54 |
Or Grinberg v Thomas Colautti
|
0-6,1-6
|
10/28 06:00 |
54 |
Omer Katz v Franco Ribero
|
2-6,5-7
|
10/28 06:00 |
54 |
Alexander Day v Daniel Entelis
|
6-3,6-0
|
10/27 10:30 |
62 |
Eitan Dray v Roee Benya
|
1-6,2-6
|
10/27 10:30 |
62 |
Yannai Barkai v Omer Katz
|
6-4,7-6
|
10/27 10:30 |
62 |
Nikolay Kolobaev v Yuriy Kovalenko
|
6-0,6-3
|
10/27 09:00 |
62 |
Ran Amar v Saar Steele
|
1-6,0-6
|
10/27 09:00 |
62 |
John Lamble v Ori Maior
|
6-2,6-4
|
10/27 07:00 |
62 |
Nir Vodavoz v Jordan Hasson
|
4-6,2-6
|
10/27 07:00 |
62 |
Motvey Radionov v Shahar Elbaz
|
1-6,4-6
|
10/26 10:00 |
62 |
Shahar Elbaz v Itay Shpindler
|
6-2,6-0
|
10/25 12:00 |
62 |
Itay Shpindler v Roy Fleischer
|
Walkover
|
10/25 10:00 |
62 |
Yannai Barkai v Guy Dagan
|
6-4,6-2
|
10/25 10:00 |
62 |
Nir Vodavoz v Uri Vodavoz
|
6-4,2-6,7-5
|
**ITF Israel F15 Qual**
**Deltävlare:** Professionella tennisspelare
**Plats:** Israel
**Datum:** [Startdatum] - [Slutdatum]
**Yta:** Hardcourt
**Typ:** Futures-turnering
**Prispott:** [Prispott]
**Kvalifikation:** Spelas före huvudturneringen för att avgöra vilka spelare som kvalificerar sig för huvudturneringen.
**Format:** Kvalificeringsrundorna spelas i bäst av 3 set.
**Rankning:** Turneringen ger rankingpoäng till spelare som presterar bra, vilket hjälper dem att förbättra sin position i den internationella tennisrankningen.
**Uppvärmning:** Spelare har möjlighet att värma upp på banorna innan sina matcher.
**Boende:** Arrangören tillhandahåller boende för spelare som deltar i turneringen.
**Priser:** Vinnaren och tvåan i kvalificeringen får priser, såsom troféer och rankingpoäng.
**Övrig information:**
* Turneringen är öppen för både manliga och kvinnliga spelare.
* Spelare måste vara registrerade hos ITF (International Tennis Federation) för att delta.
* Turneringen är en del av ITF Men's och Women's World Tennis Tour, som erbjuder spelare en plattform för att utveckla sina färdigheter och tävla på internationell nivå.