PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Arsenal Tula II | 0 | 0 | |
1 | Cosmos Dolgoprudny | 0 | 0 | |
1 | FK Dinamo Vladivostok | 0 | 0 | |
1 | Khimki-M | 0 | 0 | |
1 | FC Kompozit Pavlovskiy Posad | 0 | 0 | |
1 | FK Kvant Obninsk | 0 | 0 | |
1 | FK Ryazan | 0 | 0 | |
1 | Sakhalin Sakhalinsk | 0 | 0 | |
1 | Strogino | 0 | 0 | |
1 | FK Kolomna | 0 | 0 | |
1 | FK Orel | 0 | 0 | |
1 | Salyut Belgorod | 0 | 0 | |
1 | SKA-Khabarovsk-M | 0 | 0 | |
1 | Tambov | 0 | 0 | |
1 | Zenit Penza | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Arsenal Tula II | 0 | 0 | |
1 | Cosmos Dolgoprudny | 0 | 0 | |
1 | FK Dinamo Vladivostok | 0 | 0 | |
1 | Khimki-M | 0 | 0 | |
1 | FC Kompozit Pavlovskiy Posad | 0 | 0 | |
1 | FK Kvant Obninsk | 0 | 0 | |
1 | FK Ryazan | 0 | 0 | |
1 | Sakhalin Sakhalinsk | 0 | 0 | |
1 | Strogino | 0 | 0 | |
1 | FK Kolomna | 0 | 0 | |
1 | FK Orel | 0 | 0 | |
1 | Salyut Belgorod | 0 | 0 | |
1 | SKA-Khabarovsk-M | 0 | 0 | |
1 | Tambov | 0 | 0 | |
1 | Zenit Penza | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Arsenal Tula II | 0 | 0 | |
1 | Cosmos Dolgoprudny | 0 | 0 | |
1 | FK Dinamo Vladivostok | 0 | 0 | |
1 | Khimki-M | 0 | 0 | |
1 | FC Kompozit Pavlovskiy Posad | 0 | 0 | |
1 | FK Kvant Obninsk | 0 | 0 | |
1 | FK Ryazan | 0 | 0 | |
1 | Sakhalin Sakhalinsk | 0 | 0 | |
1 | Strogino | 0 | 0 | |
1 | FK Kolomna | 0 | 0 | |
1 | FK Orel | 0 | 0 | |
1 | Salyut Belgorod | 0 | 0 | |
1 | SKA-Khabarovsk-M | 0 | 0 | |
1 | Tambov | 0 | 0 | |
1 | Zenit Penza | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 0 | 0 | |
1 | Dinamo St Petersburg | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Vologda | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Moscow II | 0 | 0 | |
1 | Chertanovo | 0 | 0 | |
1 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 0 | |
1 | Luch Energiya | 0 | 0 | |
1 | Spartak Moskva II | 0 | 0 | |
1 | FK Tver | 0 | 0 | |
1 | Zenit St Petersburg II | 0 | 0 | |
1 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | |
1 | Rodina-M | 0 | 0 | |
1 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | |
1 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | |
1 | FK Znamya Truda | 0 | 0 | |
1 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 0 | 0 | |
1 | Dinamo St Petersburg | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Vologda | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Moscow II | 0 | 0 | |
1 | Chertanovo | 0 | 0 | |
1 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 0 | |
1 | Luch Energiya | 0 | 0 | |
1 | Spartak Moskva II | 0 | 0 | |
1 | FK Tver | 0 | 0 | |
1 | Zenit St Petersburg II | 0 | 0 | |
1 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | |
1 | Rodina-M | 0 | 0 | |
1 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | |
1 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | |
1 | FK Znamya Truda | 0 | 0 | |
1 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 0 | 0 | |
1 | Dinamo St Petersburg | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Vologda | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Moscow II | 0 | 0 | |
1 | Chertanovo | 0 | 0 | |
1 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 0 | |
1 | Luch Energiya | 0 | 0 | |
1 | Spartak Moskva II | 0 | 0 | |
1 | FK Tver | 0 | 0 | |
1 | Zenit St Petersburg II | 0 | 0 | |
1 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | |
1 | Rodina-M | 0 | 0 | |
1 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | |
1 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | |
1 | FK Znamya Truda | 0 | 0 | |
1 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Amkar Perm | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Kirov | 0 | 0 | |
1 | Dynamo Barnaul | 0 | 0 | |
1 | Krylia Sovetov II | 0 | 0 | |
1 | FK Lada Tolyatti | 0 | 0 | |
1 | Nosta Novotroitsk | 0 | 0 | |
1 | FC Orenburg II | 0 | 0 | |
1 | FC Nizhniy Novgorod-2 | 0 | 0 | |
1 | FC Volna Nizhny Novgorod | 0 | 0 | |
1 | FK Akron-M Tolyatti | 0 | 0 | |
1 | Ural-D Yekaterinburg | 0 | 0 | |
1 | Rubin Kazan II | 0 | 0 | |
1 | Smena Kazan | 0 | 0 | |
1 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 0 |
Uppflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Amkar Perm | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Kirov | 0 | 0 | |
1 | Dynamo Barnaul | 0 | 0 | |
1 | Krylia Sovetov II | 0 | 0 | |
1 | FK Lada Tolyatti | 0 | 0 | |
1 | Nosta Novotroitsk | 0 | 0 | |
1 | FC Orenburg II | 0 | 0 | |
1 | FC Nizhniy Novgorod-2 | 0 | 0 | |
1 | FC Volna Nizhny Novgorod | 0 | 0 | |
1 | FK Akron-M Tolyatti | 0 | 0 | |
1 | Ural-D Yekaterinburg | 0 | 0 | |
1 | Rubin Kazan II | 0 | 0 | |
1 | Smena Kazan | 0 | 0 | |
1 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 0 |
Uppflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Amkar Perm | 0 | 0 | |
1 | Dinamo Kirov | 0 | 0 | |
1 | Dynamo Barnaul | 0 | 0 | |
1 | Krylia Sovetov II | 0 | 0 | |
1 | FK Lada Tolyatti | 0 | 0 | |
1 | Nosta Novotroitsk | 0 | 0 | |
1 | FC Orenburg II | 0 | 0 | |
1 | FC Nizhniy Novgorod-2 | 0 | 0 | |
1 | FC Volna Nizhny Novgorod | 0 | 0 | |
1 | FK Akron-M Tolyatti | 0 | 0 | |
1 | Ural-D Yekaterinburg | 0 | 0 | |
1 | Rubin Kazan II | 0 | 0 | |
1 | Smena Kazan | 0 | 0 | |
1 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 0 |
Uppflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Stavropol | 0 | 0 | |
1 | Alania Vladikavkaz II | 0 | 0 | |
1 | FK Astrakhan | 0 | 0 | |
1 | FK Druzhba Maikop | 0 | 0 | |
1 | FC Dynamo-2 Makhachkala | 0 | 0 | |
1 | FK Forte Taganrog | 0 | 0 | |
1 | FK Legion Dynamo | 0 | 0 | |
1 | FC Nart Cherkessk | 0 | 0 | |
1 | Rubin Yalta | 0 | 0 | |
1 | Sevastopol | 0 | 0 | |
1 | Stroitel Rostov | 0 | 0 | |
1 | Angusht Nazran | 0 | 0 | |
1 | FC Biolog-Novokubansk | 0 | 0 | |
1 | Rostov-M2 | 0 | 0 | |
1 | Kuban Holding | 0 | 0 | |
1 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 0 | |
1 | Spartak Nalchik | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Stavropol | 0 | 0 | |
1 | Alania Vladikavkaz II | 0 | 0 | |
1 | FK Astrakhan | 0 | 0 | |
1 | FK Druzhba Maikop | 0 | 0 | |
1 | FC Dynamo-2 Makhachkala | 0 | 0 | |
1 | FK Forte Taganrog | 0 | 0 | |
1 | FK Legion Dynamo | 0 | 0 | |
1 | FC Nart Cherkessk | 0 | 0 | |
1 | Rubin Yalta | 0 | 0 | |
1 | Sevastopol | 0 | 0 | |
1 | Stroitel Rostov | 0 | 0 | |
1 | Angusht Nazran | 0 | 0 | |
1 | FC Biolog-Novokubansk | 0 | 0 | |
1 | Rostov-M2 | 0 | 0 | |
1 | Kuban Holding | 0 | 0 | |
1 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 0 | |
1 | Spartak Nalchik | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Stavropol | 0 | 0 | |
1 | Alania Vladikavkaz II | 0 | 0 | |
1 | FK Astrakhan | 0 | 0 | |
1 | FK Druzhba Maikop | 0 | 0 | |
1 | FC Dynamo-2 Makhachkala | 0 | 0 | |
1 | FK Forte Taganrog | 0 | 0 | |
1 | FK Legion Dynamo | 0 | 0 | |
1 | FC Nart Cherkessk | 0 | 0 | |
1 | Rubin Yalta | 0 | 0 | |
1 | Sevastopol | 0 | 0 | |
1 | Stroitel Rostov | 0 | 0 | |
1 | Angusht Nazran | 0 | 0 | |
1 | FC Biolog-Novokubansk | 0 | 0 | |
1 | Rostov-M2 | 0 | 0 | |
1 | Kuban Holding | 0 | 0 | |
1 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 0 | |
1 | Spartak Nalchik | 0 | 0 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Spartak Kostroma | 3 | 0 | 0 | 5 : 0 | 9 | |
2 | FC Khimik Dzerzhinsk | 2 | 0 | 1 | 4 : 3 | 6 | |
3 | Tekstilshik Ivanovo | 1 | 2 | 0 | 4 : 3 | 5 | |
4 | FK Volga Ulyanovsk | 1 | 1 | 1 | 3 : 2 | 4 | |
5 | Torpedo Miass | 1 | 1 | 1 | 5 : 5 | 4 | |
6 | FK Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 1 | 1 | 4 : 4 | 4 | |
7 | FC Irtysh Omsk | 1 | 0 | 2 | 3 : 4 | 3 | |
8 | Avangard Kursk | 1 | 0 | 2 | 2 : 5 | 3 | |
9 | FK Kaluga | 0 | 2 | 1 | 2 : 3 | 2 | |
10 | Dynamo Bryansk | 0 | 1 | 2 | 2 : 5 | 1 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Chelyabinsk | 2 | 0 | 0 | 3 : 1 | 6 | |
2 | Chaika Petropavlovskaya | 1 | 2 | 0 | 3 : 2 | 5 | |
2 | FC Ufa | 1 | 2 | 0 | 3 : 2 | 5 | |
4 | FC Novosibirsk | 1 | 2 | 0 | 2 : 1 | 5 | |
5 | Krasnodar II | 1 | 1 | 0 | 2 : 1 | 4 | |
6 | Rotor Volgograd | 1 | 1 | 1 | 3 : 3 | 4 | |
7 | FC Murom | 0 | 3 | 0 | 2 : 2 | 3 | |
8 | Metallurg Lipetsk | 0 | 2 | 1 | 1 : 2 | 2 | |
9 | Rodina-2 | 0 | 1 | 2 | 3 : 5 | 1 | |
10 | Veles | 0 | 0 | 3 | 1 : 4 | 0 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Novosibirsk | 10 | 5 | 3 | 22 : 13 | 35 | |
2 | Rodina-2 | 9 | 5 | 4 | 17 : 13 | 32 | |
3 | Metallurg Lipetsk | 7 | 6 | 5 | 19 : 20 | 27 | |
4 | FK Chelyabinsk | 7 | 5 | 6 | 19 : 16 | 26 | |
5 | Tekstilshik Ivanovo | 6 | 7 | 5 | 25 : 18 | 25 | |
6 | Avangard Kursk | 7 | 4 | 7 | 27 : 19 | 25 | |
7 | FK Forte Taganrog | 7 | 3 | 8 | 24 : 27 | 24 | |
8 | Amkar Perm | 6 | 6 | 6 | 19 : 17 | 24 | |
9 | Chertanovo | 5 | 7 | 6 | 21 : 18 | 22 | |
10 | Salyut Belgorod | 1 | 2 | 15 | 14 : 46 | 5 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krasnodar II | 9 | 6 | 3 | 27 : 20 | 33 | |
2 | FC Ufa | 9 | 4 | 5 | 23 : 10 | 31 | |
3 | Rotor Volgograd | 7 | 7 | 4 | 21 : 17 | 28 | |
4 | FC Murom | 6 | 6 | 6 | 24 : 26 | 24 | |
5 | Veles | 6 | 6 | 6 | 16 : 21 | 24 | |
6 | Chaika Petropavlovskaya | 6 | 5 | 7 | 23 : 21 | 23 | |
7 | FK Volga Ulyanovsk | 6 | 5 | 7 | 15 : 18 | 23 | |
8 | FC Irtysh Omsk | 6 | 5 | 7 | 15 : 15 | 23 | |
9 | Dynamo Bryansk | 6 | 4 | 8 | 18 : 22 | 22 | |
10 | FK Spartak Kostroma | 3 | 4 | 11 | 13 : 25 | 13 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning | |
Uppflyttningsplayoff |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Khimik Dzerzhinsk | 2 | 0 | 1 | 4 : 3 | 6 | |
2 | FK Spartak Kostroma | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 3 | |
3 | FC Irtysh Omsk | 1 | 0 | 1 | 3 : 3 | 3 | |
4 | Tekstilshik Ivanovo | 0 | 2 | 0 | 2 : 2 | 2 | |
5 | FK Mashuk-KMV Pyatigorsk | 0 | 1 | 1 | 3 : 4 | 1 | |
6 | Torpedo Miass | 0 | 1 | 1 | 2 : 3 | 1 | |
7 | FK Volga Ulyanovsk | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | |
8 | Dynamo Bryansk | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0 | |
8 | FK Kaluga | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0 | |
10 | Avangard Kursk | 0 | 0 | 1 | 0 : 2 | 0 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Chelyabinsk | 2 | 0 | 0 | 3 : 1 | 6 | |
2 | Chaika Petropavlovskaya | 1 | 1 | 0 | 1 : 0 | 4 | |
3 | Krasnodar II | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 3 | |
4 | Metallurg Lipetsk | 0 | 2 | 0 | 1 : 1 | 2 | |
5 | FC Ufa | 0 | 1 | 0 | 2 : 2 | 1 | |
6 | FC Murom | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1 | |
7 | FC Novosibirsk | 0 | 1 | 0 | 0 : 0 | 1 | |
8 | Rotor Volgograd | 0 | 1 | 1 | 1 : 2 | 1 | |
9 | Veles | 0 | 0 | 1 | 1 : 2 | 0 | |
9 | Rodina-2 | 0 | 0 | 1 | 1 : 2 | 0 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rodina-2 | 7 | 1 | 1 | 14 : 5 | 22 | |
2 | FC Novosibirsk | 7 | 1 | 1 | 14 : 6 | 22 | |
3 | FK Chelyabinsk | 6 | 1 | 2 | 13 : 8 | 19 | |
4 | FK Forte Taganrog | 6 | 1 | 2 | 15 : 9 | 19 | |
5 | Tekstilshik Ivanovo | 5 | 3 | 1 | 18 : 5 | 18 | |
6 | Chertanovo | 4 | 4 | 1 | 15 : 5 | 16 | |
7 | Metallurg Lipetsk | 3 | 5 | 1 | 7 : 6 | 14 | |
8 | Avangard Kursk | 3 | 4 | 2 | 18 : 10 | 13 | |
9 | Amkar Perm | 3 | 4 | 2 | 9 : 5 | 13 | |
10 | Salyut Belgorod | 1 | 1 | 7 | 7 : 18 | 4 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ufa | 6 | 2 | 1 | 14 : 4 | 20 | |
2 | Veles | 4 | 5 | 0 | 11 : 4 | 17 | |
3 | Rotor Volgograd | 4 | 4 | 1 | 14 : 7 | 16 | |
4 | Krasnodar II | 4 | 3 | 2 | 15 : 10 | 15 | |
5 | Dynamo Bryansk | 4 | 2 | 3 | 8 : 8 | 14 | |
6 | FC Murom | 4 | 1 | 4 | 11 : 14 | 13 | |
7 | FC Irtysh Omsk | 3 | 3 | 3 | 7 : 7 | 12 | |
8 | Chaika Petropavlovskaya | 3 | 2 | 4 | 12 : 10 | 11 | |
9 | FK Volga Ulyanovsk | 3 | 2 | 4 | 8 : 11 | 11 | |
10 | FK Spartak Kostroma | 2 | 2 | 5 | 8 : 12 | 8 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning | |
Uppflyttningsplayoff |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Spartak Kostroma | 2 | 0 | 0 | 4 : 0 | 6 | |
2 | FK Volga Ulyanovsk | 1 | 1 | 1 | 3 : 2 | 4 | |
3 | Torpedo Miass | 1 | 0 | 0 | 3 : 2 | 3 | |
4 | Tekstilshik Ivanovo | 1 | 0 | 0 | 2 : 1 | 3 | |
5 | FK Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 3 | |
6 | Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 2 : 3 | 3 | |
7 | FK Kaluga | 0 | 2 | 0 | 2 : 2 | 2 | |
8 | Dynamo Bryansk | 0 | 1 | 1 | 2 : 4 | 1 | |
9 | FC Khimik Dzerzhinsk | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | |
10 | FC Irtysh Omsk | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Novosibirsk | 1 | 1 | 0 | 2 : 1 | 4 | |
2 | FC Ufa | 1 | 1 | 0 | 1 : 0 | 4 | |
3 | Rotor Volgograd | 1 | 0 | 0 | 2 : 1 | 3 | |
4 | FC Murom | 0 | 2 | 0 | 1 : 1 | 2 | |
5 | Chaika Petropavlovskaya | 0 | 1 | 0 | 2 : 2 | 1 | |
6 | Krasnodar II | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1 | |
7 | Rodina-2 | 0 | 1 | 1 | 2 : 3 | 1 | |
8 | FK Chelyabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | |
9 | Metallurg Lipetsk | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0 | |
10 | Veles | 0 | 0 | 2 | 0 : 2 | 0 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Novosibirsk | 3 | 4 | 2 | 8 : 7 | 13 | |
2 | Metallurg Lipetsk | 4 | 1 | 4 | 12 : 14 | 13 | |
3 | Avangard Kursk | 4 | 0 | 5 | 9 : 9 | 12 | |
4 | Amkar Perm | 3 | 2 | 4 | 10 : 12 | 11 | |
5 | Rodina-2 | 2 | 4 | 3 | 3 : 8 | 10 | |
6 | Tekstilshik Ivanovo | 1 | 4 | 4 | 7 : 13 | 7 | |
7 | FK Chelyabinsk | 1 | 4 | 4 | 6 : 8 | 7 | |
8 | Chertanovo | 1 | 3 | 5 | 6 : 13 | 6 | |
9 | FK Forte Taganrog | 1 | 2 | 6 | 9 : 18 | 5 | |
10 | Salyut Belgorod | 0 | 1 | 8 | 7 : 28 | 1 |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krasnodar II | 5 | 3 | 1 | 12 : 10 | 18 | |
2 | Rotor Volgograd | 3 | 3 | 3 | 7 : 10 | 12 | |
3 | Chaika Petropavlovskaya | 3 | 3 | 3 | 11 : 11 | 12 | |
4 | FK Volga Ulyanovsk | 3 | 3 | 3 | 7 : 7 | 12 | |
5 | FC Ufa | 3 | 2 | 4 | 9 : 6 | 11 | |
6 | FC Irtysh Omsk | 3 | 2 | 4 | 8 : 8 | 11 | |
7 | FC Murom | 2 | 5 | 2 | 13 : 12 | 11 | |
8 | Dynamo Bryansk | 2 | 2 | 5 | 10 : 14 | 8 | |
9 | Veles | 2 | 1 | 6 | 5 : 17 | 7 | |
10 | FK Spartak Kostroma | 1 | 2 | 6 | 5 : 13 | 5 |
Uppflyttning | |
Nedflyttning | |
Uppflyttningsplayoff |